Zadzwoń do nas: +48 503 098 688

Ulica Sądecka 12, 32-700 Bochnia Zobacz gdzie jesteśmy

Drogi Pacjencie,

EMIDENT, to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który wychodzi naprzeciw Twoim najwyższym oczekiwaniom. W trosce o Twój zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach.

Sprzęt

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm. Dla Twojego komfortu stworzyliśmy także możliwość wykonywania w naszym gabinecie zdjęć rentgenowskich, w tym pantomogramu.

Personel

EMIDENT to wyjątkowe miejsce, na które składają się miły i zawsze pomocny personel, wykwalifikowana kadra lekarzy, z których każdy jest specjalistą w wykonywanej dziedzinie, profesjonalny sprzęt oraz przyjazne wnętrza.

Referencje

Lekarz stomatolog Elżbieta Ekwińska, specjalizacja stomatologia dziecięca, ortodoncja. Asystent naukowo-dydaktyczny Katedry i Zakładu Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Uczestniczka i prelegent krajowych i zagranicznych sympozjów i konferencji naukowych z zakresu ortodoncji współczesnej, stomatologii wieku rozwojowego. Aktywny Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), sekcji ortodontycznej krakowskiego oddziału PTS, oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Specjalizacja: Ortodoncja, Stomatologia dziecięca, protetyka

Tel. 503 098 688Lekarz stomatolog Agnieszka Dmitrowska-Smęda, absolwentka CM Uniwersytety Jagielońskiego.

Wykonuje zabiegi z zakresu: endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka.

Tel. 531 497 101Aby skorzystać z naszej oferty zapraszamy do kontaktu:


+48 503 098 688